Akademia Tenisowa Legii Warszawa zaprasza wszystkich miłośników tenisa ziemnego do rozpoczęcia lub kontynuowania swojej przygody z tenisem ziemnym. Oprócz szkolenia zawodniczego, oferuje również treningi dla amatorów w każdej kategorii wiekowej. Treningi amatorskie w Akademii Tenisowej pozwalają wszystkim pasjonatom tego sportu rozwijać swoje umiejętności tenisowe w atmosferze, której towarzyszy zabawa i radość z gry na korcie. Dzięki indywidualnemu podejściu trenera każdy osiągnie swoje cele tenisowe.

Zajęcia prowadzone są w grupach 4-6 osobowych w sposób uporządkowany i dostosowany do poziomu zawodników. Pozwalają rozwinąć umiejętności tenisowe oraz skorygować potencjalne błędy. Nasz sztab trenerski cechuje się dużą komunikatywnością oraz wieloletnim doświadczeniem w pracy na korcie. Grupy dobierane są pod względem poziomu zaawansowania uczestników tak, aby rywalizacja na korcie sprawiała przyjemność z gry. Treningi grupowe pozwalają nawiązać ciekawe znajomości i kontakty oraz wspólnie poddawać się pasji, jaką jest tenis ziemny.

Wszyscy miłośnicy tenisa, oprócz efektywnych treningów na korcie, na pewno poprawią swoją kondycję fizyczną oraz odpoczną od codziennych zadań. Zajęcia tenisowe w naszej Akademii są idealnym zamiennikiem dla monotonnych treningów na siłowni. Każdy może doświadczyć sportowej rywalizacji bez konieczności wcześniejszego umawiania się z przeciwnikiem. Treningi charakteryzują się nie tylko ćwiczeniami poprawiającymi technikę i pracę nóg na korcie. Stanowią również okazję do wykorzystania nabytych wcześniej umiejętności tenisowych w rywalizacji z innymi w formie krótkich rozgrywek.

 

Trening indywidualny

Akademia Tenisowa Legii Warszawa oferuje treningi indywidualne dla wszystkich chętnych, bez względu na wiek i poziom. Doświadczona kadra trenerska dostosuje tok nauczania, biorąc pod uwagę osobiste preferencje zawodnika. Indywidualne podejście pozwoli ukierunkować zawodnika pod kątem maksymalizacji wysiłków dla poprawy gry na korcie.

 

Na zajęciach Akademii Tenisowej każdy miłośnik tenisa znajdzie coś dla siebie. Pomożemy postawić pierwsze kroki poprzez kompleksowy tok nauczania. Pomożemy wrócić do formy tenisowej każdemu, kto kiedyś czerpał przyjemność z gry na korcie, dając niezbędne wskazówki i kierując zawodnika drogą prawidłowego rozwoju tenisowego. Ponadto, każdy uczestnik znajdzie tutaj chwilę wytchnienia oraz odskocznię od codziennych obowiązków, miło spędzając czas na korcie.

 

Szkolenia dla amatorów to treningi typowo rekreacyjne. Akademia Tenisowa Legia Warszawa stwarza warunki i daje szansę każdemu, kto chce spróbować swoich sił na korcie tenisowym. Zajęcia prowadzone są we wszystkich grupach wiekowych. Dla osób, które nie wiążą swojej przyszłości z zawodowym tenisem i traktują ten sport jako dobrą zabawę, zajęcia w Akademii Tenisowej są doskonałym wypełnieniem czasu wolnego.

 


 

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.

captcha

 

.

.

.

ForBET wspiera sekcje Legii Warszawa

Go to top