Tenis to wspaniały sport bardzo popularny wśród ludzi biznesu i kultury oraz kadry zarządzającej niższego i wyższego szczebla. To doskonały sposób na poznawanie interesujących ludzi i budowy ważnych znajomości poprzez wspólną pasję i dobrą zabawę. Warto więc zainwestować w jego naukę. Nie każda uczelnia jednak posiada zaplecze do uprawiania tego sportu. Jest sposób na rozwiązanie tego problemu. 

Akademia Tenisowa Legii Warszawa zaprasza uczelnie wyższe do współpracy przy prowadzeniu zajęć wychowania fizycznego oraz profesjonalnych treningów dla zawodników Akademickich Związków Sportowych.  

Uczelnie wyższe nieposiadające własnego zaplecza sportowego, a pragnące wprowadzić tenis do swojej oferty zajęć wychowania fizycznego lub chcące przygotowywać do startów swoich zawodników w ramach AZS, mogą teraz z łatwością skorzystać z naszej infrastruktury.

Akademia Tenisowa posiada także profesjonalny sprzęt tenisowy, dopasowany do potrzeb i możliwości wszystkich osób trenujących. Studenci nie muszą więc posiadać własnych rakiet i piłek. Przychodząc na trening zapewnimy im możliwość wypożyczenia sprzętu na zajęcia.

Poza infrastrukturą posiadamy również profesjonalną kadrę trenerską, która zawsze jest do Państwa usług. To licencjonowani trenerzy tenisa i byli zawodnicy, wielokrotnie osiągający sukcesy na arenie polskiej i międzynarodowej. Prowadzą treningi z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi oraz treningi zawodnicze 

 

W ramach współpracy z uczelniami oferujemy: 

  • prowadzenie dla studentów zajęć wychowania fizycznego
  • szkolenie reprezentantów uczelni w ramach AZS, przygotowując ich do startów w turniejach i rywalizacji międzyuczelnianej
  • promocyjne pakiety zajęć nauki tenisa dla pracowników Uczelni

 

Zachęcamy do obejrzenia naszego obiektu i omówienia możliwości współpracy na umówionym spotkaniu w dogodnym dla Państwa terminie.

Program zajęć zostanie dopasowany do wymogów poszczególnych Uczelni. Jesteśmy również otwarci na Państwa pomysły i propozycje. Do każdego zapytania podchodzimy w sposób indywidualny. Analizując Państwa potrzeby, wspólnie opracowujemy najlepszą formę programu dla Państwa Uczelni. Nasze indywidualne podejście do potrzeb naszym klientów jest gwarancją najwyższego poziomu oferowanych usług.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty, zapraszamy do kontaktu z Dagmarą Sinkiewicz - e-mail: dagmara.sinkiewicz@sportsgroup.pl  tel. 518 447 518

 

Do zobaczenia na treningach Akademii Tenisowej Legii Warszawa!

 


Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.

captcha

 

.

.

.

ForBET wspiera sekcje Legii Warszawa

Go to top