Akademia Tenisowa Legii Warszawa prowadzi swoją działalność na terenie całej Warszawy. Poniżej prezentujemy mapę lokalizacji, w których odbywają się zajęcia w sezonie 2019/2020.

 

Filie Akademii Tenisowej Legii Warszawa

 

1. Klub Sportowy Spójnia Dolna – ul. Wybrzeże Gdyńskie 2
Ośrodek znajduje się tuż przy Wisłostradzie, w najbliższym sąsiedztwie Ośrodka Olimpijskiego, na terenie warszawskiego Żoliborza. Posiada 8 kortów tenisowych o nawierzchni ceglanej ze sztucznym oświetleniem. W sezonie zimowym 7 kortów przykryte jest balonem. Obiekt posiada przebieralnie z natryskami, mini bar, sklep tenisowy oraz parking na 30 samochodów.

 

2. Szkoła Podstawowa nr 12 im. Powstańców Śląskich – ul. Górnośląska 45
Szkoła z 60-letnią tradycją. Do dyspozycji uczestników zajęć oddana jest hala sportowa z pełnym wyposażeniem oraz zapleczem sanitarnym. Ponadto zajęcia w okresie letnim mogą odbywać się na nowoczesnym boisku szkolnym. Szkoła zapewnia bezpieczeństwo poprzez wpuszczanie tylko upoważnionych osób, a rodzice mogą czekać na swoje pociechy w poczekalni.

 

3. Ośrodek Sportu i Rekreacji Solec – ul. Solec 71
Ośrodek Sportu i Rekreacji Solec jest zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy, wśród pięknych okoliczności przyrody. Posiada bardzo dobrą infrastrukturę – łącznie 7 kortów (4 kryte korty zimą), mini restaurację, wewnętrzny płatny parking. Do dyspozycji gości oddana jest siłownia, sauna fińska oraz boiska (wewnętrzne i zewnętrzne). Skorzystać można również z oferty zajęć squasha czy badmintona.

 

4. Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki – ul. Zaruskiego 8
Klub WTS DeSki znajduje się w centrum Warszawy przy ulicy Zaruskiego 8. Jego usytuowanie na Cyplu Czerniakowskim w pobliżu Wisły gwarantuje niesamowitą, przyjemną i spokojną atmosferę. Ośrodek posiada halę z ośmioma całorocznymi kortami ze sztucznym oświetleniem (4 z nich to korty o nawierzchni ziemnej, a pozostałe 4 mają nawierzchnię twardą). Dodatkowo WTS DeSki do dyspozycji adeptów tenisa oddaje trzy korty otwarte o nawierzchni ceglanej, które zimą przykrywane są balonem. Ośrodek posiada pełne zaplecze sanitarne (szatnie z łazienkami i prysznicami, pojedyncze szafki zamykane na klucz). Na terenie ośrodka skorzystać także można z restauracji, siłowni, sklepu i profesjonalnego serwisu rakietowego. Do dyspozycji jest także parking na 50 samochodów.

 

5. Korty Tenisowe Legii Warszawa – ul. Myśliwiecka 4a
Ośrodek znajduje się tuż przy stadionie piłkarskim Legii Warszawa, w pobliżu Łazienek Królewskich i Agrykoli. Posiada 10 kortów tenisowych, w tym 8 kortów bocznych wraz z dwoma kortami centralnymi. W skład kompleksu tenisowego wchodzą też Trybuny A i B, które pełnią funkcję obiektów wielofunkcyjnych z zapleczem techniczno-gospodarczym i administracyjnym. Pod Trybuną B znajdują się szatnie, sale ćwiczeń, pomieszczenia odnowy biologicznej. Obiekt historycznie służył Legii Warszawa - sekcji tenisa. Przez kilkadziesiąt lat na kortach przy Myśliwieckiej rozgrywano najważniejsze i największe imprezy w polskim tenisie. Podczas meczów o Puchar Davisa na trybunach zasiadał każdorazowo komplet publiczności. Korty warszawskiej Legii były nie tylko kultowym miejscem na tenisowej mapie Polski, lecz także warszawskim centrum towarzyskim i miejscem spotkań kulturalnych.

 

6. Warszawski Uniwersytet Medyczny – ul. Ks. Trojdena 2c
Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego to nowoczesny obiekt sportowy z pełnym zapleczem sanitarnym, szatniami oraz restauracją. Kompleks jest zarówno ośrodkiem sportowym, rehabilitacyjnym, dydaktyczno-naukowym, jak i rekreacyjnym. Na jego terenie znajduje się nowa restauracja, kiosk z artykułami sportowymi oraz parking na 177 aut.

 

7. MyVinci Preschool – ul. Biały Kamień 7
Nowoczesne, dynamicznie rozwijające się niepubliczne przedszkole, działające od kilku lat w Warszawie. Realizuje wymagający program edukacyjny w oparciu o polską podstawę programową w połączeniu z British Curriculum. Placówka koncentruje się na indywidualnym podejściu do ucznia, pozwalając w przyjaznym otoczeniu rozwijać jego naturalny potencjał.

 

8. MyVinci School – ul. Czerska 14
Nowoczesna placówka MyVinci, oddana do użytku w sierpniu 2017 roku, której celem jest harmonijny i całościowy rozwój młodego człowieka – od przekazywania merytorycznej wiedzy oraz pogłębiania horyzontów myślowych, poprzez wpajanie wartości i formowanie szlachetnych postaw moralnych, po prawidłowy rozwój fizyczny.

 

9. Klub Tenisowy Warszawianka – ul. Piaseczyńska 71
Jest to największy pod względem liczby kortów kompleks w Europie posiadający w swoim zapleczu aż 29 kortów! Ośrodek oferuje możliwość gry zarówno na kortach ziemnych i twardych (decoturf), odkrytych lub przykrytych (ogrzewane hale i balony). Centrum Warszawianka położone jest zaledwie 100 metrów od ulicy Puławskiej, a dojazd do centrum Warszawy zajmuje zaledwie 10 minut. W zależności od miejsca odbywania się zajęć klienci są uprawnieni do korzystania z szatni w obu budynkach kortów Warszawianki - tj. Domku Klubowego przy tzw. "Dolnej Warszawiance" oraz Centrum Konferencyjnego przy tzw. "Górnej Warszawiance". Na terenie kompleksu znajduje się kawiarnia oraz parking dla ponad 200 samochodów.

 

10. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego – ul. Ciszewskigo 10
Obiekty Sportowe Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego to miejsce posiadające m.in. nowoczesny basen z częścią rekreacyjną, 3 sale sportowe, halę do tenisa ziemnego (3 korty) i wiele innych atrakcji. Budynek usytuowany jest w dogodnym komunikacyjnie punkcie Warszawy. Przy budynku znajduje się płatny parking na około 200 samochodów.

 

11. Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego – ul. Lokajskiego 3
Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego w Warszawie to jedna z większych szkół na warszawskim Ursynowie, która posiada tak bogatą infrastrukturę. Do dyspozycji uczestników zajęć jest nowoczesna hala z pełnym zapleczem sanitarnym. Dodatkowym atutem jest fakt, że na teren szkoły mogą wejść tylko upoważnione osoby, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo Państwa pociechom. Podczas zajęć do dyspozycji rodziców oddana jest poczekalnia.

 

 

 

materiał w przygotowaniu

 

Mając na uwadze duże zainteresowanie wśród rodziców programem Legia TENNIS SCHOOLS otwieramy nowe filie na Ursynowie:

 

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Obiekty Sportowe na ul. Ciszewskiego 10, Warszawa

SGGW w swojej bazie sportowej posiada 3 korty tenisa ziemnego na hali oraz jeden kort zewnętrzny. Korty wewnętrzne kryte posiadają nawierzchnią sztuczną, natomiast kort zewnętrzny - nawierzchnie betonową. Korty użytkowane są w ciągu całego roku. Ośrodek wyposażony jest w 400 miejsc na trybunach, cztery zespoły szatniowe oraz pełen węzeł sanitarny z natryskami.


Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w każdy piątek z wyjątkiem ferii, wakacji i dni ustawowo wolnych od pracy.

Prowadzimy nabór do poniższych grup wiekowych:
Godz. 17.00 – 18.00 – roczniki 2007/2008; 2009/2010; 2011/2012
Godz. 18.00 – 19.00 – roczniki 2007/2008; 2009/2010; 2011/2012

Cennik:
grupa 4/6-osobowa, zajęcia 1h/tydzień
250 zł / miesiąc
600 zł / kwartał

 

Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego
ul. Lokajskiego 3, Warszawa

Zajęcia odbywają się na hali sportowej, która składa się z 3 niezależnych sektorów.
Zapraszamy na treningi tenisowe w każdą środę, z wyjątkiem ferii, wakacji i dni ustawowo wolnych od pracy.


Prowadzimy nabór do poniższych grup wiekowych:
Godz. 16:00 - 17:00 – roczniki 2007/2008; 2009/2010; 2011/2012
Godz. 17.00 - 18.00 – roczniki 2007/2008; 2009/2010; 2011/2012

Cennik:
grupa 4/6-osobowa, zajęcia 1h/tydzień
250 zł / miesiąc
600 zł / kwartał

 

 

 

.

.

.

ForBET wspiera sekcje Legii Warszawa

Go to top