Memoriał Marii i Lecha Kaczyńskich na kortach Legii

Na korty Legii przy ul. Myśliwieckiej 4a wróciła sportowa rywalizacja, a co za nią idzie - sukcesy naszych zawodników. Jan Nowacki bardzo dobrze zaprezentował się podczas Memoriału Marii i Lecha Kaczyńskich, który został rozegrany w dniach 15-19 czerwca.

Legionista, startujący w kategorii U-12, zajął miejsce na podium w turnieju singlowym.

W Memoriale M. i L. Kaczyńskich (OTK SS), organizowanym przez Polski Związek Tenisowy przy współpracy z Warsaw Sports Group, wzięła udział niemal setka dzieci z całej Polski. W tej grupie nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji legionistów - w Warszawie zobaczyliśmy: Polę Wylęgę, Matyldę Kruppik, Ninę Chaczbabian, Janka Nowackiego, Vincenta Fletchera i Filipa Kiryłło.

Najlepiej poszło Jankowi, który zajął trzecie miejsce w turnieju singlowym. W półfinale legionista musiał co prawda uznać wyższość turniejowej „jedynki”, Alana Ważnego (1:6, 2:6), ale wcześniej radził sobie znakomicie. Reprezentant Polski do lat 12 pokonał kolejno 6:0, 6:0 Joachima Szamborskiego; 6:2, 2:6, 10:8 Mateusza Mitonia i 2:6, 6:3, 10:7 Filipa Kosińskiego. Warto podkreślić, że z Jankiem pracują trenerzy Marcin Bieniek i Cyril Kalis. Gratulacje dla całego zespołu, największe oczywiście dla samego zawodnika.

Wszystkim legionistom dziękujemy za godne reprezentowanie naszych barw. Powodzenia w kolejnych turniejach!

Sprawdź wyniki turnieju OTK SS na stronie PZT

Zdjęcia: Polski Związek Tenisa, sekcja tenisa Legii Warszawa

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

trener tenisa - Legia Tennis Schools

Go to top