forBET Zakłady Bukmacherskie

Melania Rybarkiewicz mistrzynią województwa

Duży sukces odniosła Melania Rybarkiewicz na Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego, które odbyły się w Radomiu. Zawodniczka Legii Warszawa zwyciężyła w finale turnieju deblowego i dotarła do finału singla. Gratulacje, Mela!

W mistrzostwach, które odbyły się na kortach Akademii Tenisowej Masters, wystąpiły dwie legionistki - wspomniana już Melania oraz Pola Wylęga. Obie walczyły dzielnie, choć puchary powędrowały tylko w ręce tej pierwszej. Melania, która stworzyła parę deblową z Oliwią Klimas, wygrała turniej deblowy, a w singlu poniosła porażkę dopiero w finale. Rozstawiona z "trójką" legionistka w półfinale turnieju pokonała 6-0, 6-1 faworytkę - Julię Teuchmann reprezentującą barwy klubu Fundacja Tennis Pro. Wcześniej wygrała z Weroniką Lubaszką (Klub Tenisowy Warszawianka) 6-1, 6-0 i 6-0, 6-0 Julię Pacochę (Klub Miedzeszyn Warszawa). Finał należał już do Mai Wróbel, która zwyciężyła 6-2, 6-2.

W deblu do końcowego zwycięstwa Melanii i Oliwii wystarczyły dwa mecze. W półfinale legionistka i reprezentantka ST TieBreak ograły duet Sójka/ Teuchmann 6-2, 6-3, a w finale parę Matusik/ Pacocha 6-42-6 [10-7].

Jeszcze raz gratulujemy i trzymamy kciuki za udane występy w kolejnych turniejach.

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram Legia Tenis

Facebook Legia Tenis

Twitter Legia Tenis

YouTube Legia Tenis

LinkedIn

Google+ Legia Tenis

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

trener tenisa - Legia Tennis Schools

Go to top