Vincent Fletcher i Julek Czapiewski


Vincent Fletcher
i Julian Czapiewski wygrali turniej deblowy WTK Skrzaty U-12 rozgrywany na kortach ATZ TenisPoint Warszawa. Na podium dwukrotnie stanęła także Gabriela Leśnodorska, która zajęła trzecie miejsce w singlu i deblu na turnieju młodziczek WTK Winter Break Cup.

Gaba pokonała 6:2, 6:1 Emilię Pecurę, a w ćwierćfinale stanęła oko w oko z inną legionistką, Nikolą Muchą. W trakcie meczu Nikola doznała kontuzji i musiała wycofać się z turnieju, natomiast Gaba przegrała w półfinale turnieju z rozstawioną z numerem 1 Mariką Caruk 1:6, 3:6. Dodatkowo Gabriela i Nikola utworzyły parę deblową, docierając do półfinału zawodów.

Udany dla legionistów był turniej WTK Skrzaty U-12 rozgrywany na kortach ATZ TenisPoint Warszawa. Vincent Fletcher i Julek Czapiewski zajęli pierwsze miejsce w deblu, Vincent był trzeci w zawodach singlowych, a Julek dotarł do ćwierćfinału singlowego turnieju. W rywalizacji w TenisPoint wzięły udział także Mariya Ryabtseva i debiutująca w barwach Legii Karolina Łoboda. Dla obu dziewczyn to pierwsze podczas nauki gry w tenisa turniejowe występy, a co za tym doskonała okazja, by przyzwyczaić się do stresu towarzyszącego rywalizacji na korcie. Z każdym występem będzie lepiej, trzymamy kciuki!

W rozgrywkach Tennis 10 w Puszczykowie udział wzięła Pola Zawiślańska, wygrywając trzy z czterech spotkań. Na pierwszej rundzie rywalizację w turnieju WTK U-14 na kortach KT Break Warszawa zakończyli Janek Czmuda i Melania Rybarkiewicz.

 

Wszystkim legionistom dziękujemy za godne reprezentowanie naszego klubu.

Powodzenia na kolejnych turniejach!

 

Jan Czmuda 

 

 

 

 

 

  

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

trener tenisa - Legia Tennis Schools

Go to top